Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vaše dítě nastoupí do mateřinky?

 

 
 
 Váš chlapeček či holčička začne chodit do školky?
 
 
Víte, co od školky můžete čekat?
Naše mateřská škola je profesionální, Jsme absolventkami střední pedagogické školy, obor učitelství pro mateřské školy. Pracujeme tak, abychom děti připravily na zvyšující se náročnost prvních tříd základní školy a to formami, které rozvíjejí jejich zvídavost, sebejistotu, individualitu a chuť dozvídat se nové věci.
 
Odrazový můstek do života.
Mateřská škola není povinná.
Přesto se ale většina pedagogů shoduje na tom, že by děti touto institucí měly projít.
Proč? Navážou první vztahy s vrstevníky, alespoň částečně se osamostatní a zvyknou si na fakt, že nejsou celý den s rodiči. Vaše ratolest si také bude postupně zvykat na cizí autoritu a získá širší poznatky, než které byste mu poskytli vy. Přece jen učitelky v mateřských školách jsou vzdělané v oboru pedagogického vedení a výchovy, ví, jak nejlépe předškolní dítě rozvíjet.
To souvisí i s tím, že často lépe dokážou odhadnout určité vývojové poruchy. Tím, že se zachytí včas, se dají zmírnit jejich následky.
Učitelky organizují veškerou činnost v souladu s vývojem osobnosti dítěte. To znamená, že se k dítěti přistupuje tak, aby se co nejvíce podpořil jeho všestranný rozvoj! V nabídce našeho školního programu jsou zajímavé hry, programy a projekty.
 
V našich mateřských školách se dětí setkávají s výukou cizího jazyka.
Někteří odborníci nejsou nakloněni myšlence, že by dítě, které se teprve učí ovládat češtinu, se zároveň učilo cizí jazyk. Jiní tvrdí, že právě v tomto věku se nejlépe utváří základy pro osvojení si další řeči. Naše zkušenosti jsou však velice dobré. 
 
Vstup do školky je pro dítě první velkou změnou v jeho životě. Najednou už s ním nebudete celý den, bude muset poslouchat jinou autoritu a dělit se o hračky se svými vrstevníky. Ale nebojte se! Zvykly si jiné děti, zvykne si i vaše ratolest.
 
Těšíme se na Vás i Vaše děti.
 
 
021.jpg
Daník pozoruje mravenečky, třeba uvidí i Ferdu!
 

 

 
 

 


Poslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>

Statistiky

Online: 7
Celkem: 334524
Měsíc: 8452
Den: 266